Opowiadanie o zalaniu Mojego ciałka spermą.

 

Pewnego dnia myślałam o bukkake i zastanawiałam się czy fajnie było by zostać spryskaną spermą przez kilku facetów.

Nie miałam planów więc zapytałam mojego dobrego 😉 znajomego czy pojedzie ze mną i zaczęłam klikać na czatach w poszukiwaniu chętnych.

Znalazło się kilku chętnych więc umówiliśmy się w opuszczonym budynku na obrzeżach miasta.

Ubrałam tylko pas, pończochy i kożuszek.

 

Gdy dojechaliśmy na miejsce Panowie już czekali , wysiadłam z samochodu i razem weszliśmy do budynku.

Opowiadania erotyczne - BukkakePanowie nie całkiem wiedzieli jak zacząć, więc aby ich ośmielić zdjęłam kożuszek , klęknęłam przed nimi, zamknęłam oczy i zaczęłam bawić się moją cipką.

Kiedy po chwili otworzyłam oczy, mieli już wyjęte kutaski i masowali je przed moją twarzą, pizdeczka zrobiła się mokra i kiedy ją masowałam słychać było chlapnięcia mojego soczku.

Chyba zauważyli i usłyszeli moje podniecenie bo po chwili ich kutasy stały się twarde.

Przy bukkake raczej tryska się tylko na kobietę więc na początku nieśmiało podstawiali mi je do buzi żeby im choć chwilkę possać, ale kiedy zauważyli jak bardzo lubię ssać kutaski wpychali je coraz bardziej i głębiej.

Masowałam moją mokrą pizdeczkę i ssałam ich kutasy przez dłuższą chwilę.

 

Zrobiło mi się niewygodnie, chciałam zmienić pozycję i na chwilę uniosłam tyłek do góry, w tym momencie poczułam jak pan który stał za mną wepchnął kutasa do mojej cipki.

Moja pizdeczka nie miała być dziś ruchana, ale byłam podniecona i mokra, więc nie protestowałam kiedy złapał mnie za tyłek i zaczął pchać swojego kutasa jeszcze głębiej.

Pozostali panowie zobaczyli jak jeden z nich pieprzy moją cipkę i jeszcze śmielej wkładali swoje kutaski, na zmianę pchali mi je do buzi tak głęboko jakby ją ruchali. Dławiłam się kutasami, jęczałam z rozkoszy, moja cipka była bardzo mokra i bliska orgazmu.

 

Było mi tak dobrze że zapomniałam się na chwilę i prosiłam żeby mnie pieprzyli, ruchali jak małą uległą suczkę.

Ich kutasy były już chyba bliskie wytrysku więc wkładali je ruchali przez chwilę moją cipeczkę, wyjmowali, masowali i czekali żeby trysnąć na suczkę.

Byłam bardzo podniecona, ostatni z nich wpakował swoją pałkę do mojej pizdeczki, ścisnął mój tyłek, powiedział że wypierdoli mnie jak sukę.

Wystarczyło tylko że pchnął kilka razy i dostałam orgazmu, zaczęłam piszczeć jak prawdziwa uległa suczka, mój soczek wyciekł z cipki i oblał jego jajeczka.

Uklękłam zmęczona, a panowie podstawili znowu Swoje kutaski i trzepali je przy mojej twarzy, po chwili pierwszy trysnął na moją buzię.

Klęcząca do BukkakeOblizałam jego pyszną śmietankę i czekałam na kolejne porcje, po chwili drugi wylał wielką ilość na moje piersi, kiedy zaczęłam masować Swoje ciało jego spermą spuścili się pozostali panowie.

 

Miałam ich śmietankę na całej twarzy, w buzi i na piersiach, zachlapali całe Moje ciałko.

Na zakończenie wylizałam to co zostało na ich kutaskach, połknęłam, wytarłam się i poszliśmy do samochodu.

 

Po drodze myślałam jak się odwdzięczyć przyjacielowi za podwiezienie, w końcu do tej pory tylko się przyglądał. Kiedy otworzył mi drzwi, zamiast wsiąść do samochodu oparłam się o niego i odsłoniłam tyłek

Był chyba bardzo podniecony od patrzenia na naszą zabawę bo po chwili był już we Mnie. Jego twardy kutas i sperma którą nadal czułam bardzo mnie podniecały, więc prosiłam żeby ruchał mnie jak suczkę.

Ruchał moją cipkę coraz mocniej i szybciej, eksplodowałam wydając głośne jęki. W tym samym momencie poczułam Jego wytrysk w pizdeczce.

Jego kutas pulsował wylewając wszystko do Mojej cipki, a po chwili nasze soczki złączyły się i ciekły mi po nogach.

 

Wróciłam do domu, nawet po wyjściu spod prysznica czułam zapach spermy 😉

Dodaj Komentarz :)paweł

4 lata temu

mega !

Marek

3 lata temu

Ale podniecająca opowieść 🙂 mogę zostać Twoim kierowcą? Będę w Warszawie od 25-30.11.2018 na kursie 😉
Pozdrawiam