Cipeczka Niezaspokojonej w pubie

Ostatnio wybrałam się do pubu, z przyjaciółkami i ich koleżankami. To miało być takie spotkanie przy drinku i pogaduchy oraz oczywiście tańce, szaleństwa na parkiecie.

Było fajnie, szalałyśmy, wygłupiałyśmy się, żartowałyśmy, a swoją cipkę trzymałam na wodzy. Około godziny 00, niestety, jedna z koleżanek powiedzmy „rozchorowała się „ i moje przyjaciółki musiały odprowadzić ją do domku.

Zostały jeszcze dwie, ale jakoś nie znalazłyśmy wspólnego języka, więc stwierdziłam, że wracam do siebie. Pomyślałam wypiję jeszcze drinka, młoda godzina jest.

Pożegnałam koleżanki i usiadłam przy barze, zaczynając szukać portfela w torebce.

Torebka damska jest bardzo pojemna, ale znaleźć w niej coś nawet dużego to nie lada wyzwanie.
Barman podszedł i podał mi drinka. Chciałam zapłacić, ale jak się okazało był już zapłacony.

Ciekawa byłam kto za niego zapłacił, ale barman był zajęty.

Chwilkę później zjawił się sponsor drinka, stanął obok i zapytał „ a gdzie koleżanki, zniknęły?” Miał niebieską (mój ulubiony kolor) koszulę i dżinsy na sobie, ciemne blond włosy i brązowe oczy.

Moja cipeczka jakby zadrżała, nie wiem, czy to feromony tak działają, czy mój jakiś instynkt.
Cokolwiek to jest, cipeczka niezaspokojonej przez to szaleje.

cipeczkaW sumie to już go wcześniej widziałam, jak wyszłyśmy na papieroska, ale nie przyglądałam się zbytnio, zajęta rozmową z dziewczynami.

Był tam komentował coś z kolegami.

Jak się później okazało komentował mój wygląd.

Został mając nadzieję, że uda mu się chociaż, zapytać o numer telefonu.

I doczekał się…

Zatańczyliśmy kilka piosenek, zrobiło się późno i czas było na nas.

Nie pił, więc zaproponował, że odwiezie mnie do domu.

Całą drogę zastanawiałam się co ma w spodniach, tańcząc z nim czułam coś twardego na mojej nodze.

W połowie drogi, żartując, złapaliśmy się za ręce. Potem złapałam jego kolano zbliżając się coraz bliżej i bliżej. Przy tym żartując, że może wykorzystam go do czegoś jeszcze tej nocy.

Powiedział „zrób ze mną co zechcesz”.

Dotarliśmy na miejsce, a moja cipka szalała, myślałam tylko o jednym. Zaprosiłam Go na kawkę. W sumie to nie wiedziałam co mam powiedzieć.

Weszliśmy do mieszkania, zrobiłam mu obiecaną kawkę, a sama skoczyłam do łazienki. Poprawiłam włosy, makijaż i wskoczyłam w coś fajniejszego.

Jak wyszłam nie miał już złudzeń, wiedział co się zaraz stanie. Stanęłam tak w drzwiach od pokoju i zapytałam „nie masz ochoty na coś więcej, niż tylko kawkę

Po chwili był przy mnie, grała muzyka, więc złapał mnie w ramiona i przytulił do siebie.

Kotku ja ty na mnie działasz” jego słowa, które utknęły mi w głowie z tamtej nocy.

Potem nie było już słów.

Zaczęłam rozpinać mu koszulę i spodnie, usiadł na sofę, a ja na niego. Ocierając się o niego, jakby był już w środku. Czułam jego nabrzmiałego kutaska, pragnęłam by we mnie wszedł, moja cipeczka szalała.

Rozpięłam Mu rozporek, złapałam jego twardego, mokrego kutasa, pomyślałam nawet o tym, żeby się na niego nadziać bez gumki, fajnego miał 😉

Jeśli ktoś mówi, że wielkość (grubość, długość) kutasa nie ma znaczenia, to chyba nie wie o czym mówi, albo nie ma porównania. Przynajmniej średni niech będzie, grubszy jak dla mnie.

Tym razem był w sam raz, nie za duży, nie za mały. Wchodził we mnie w każdy możliwy sposób. Raz delikatnie powoli, raz szybciej i intensywniej.

Lizał moją niezaspokojoną cipeczkę, żeby po chwili złapać mnie za piersi, wejść we mnie ostro i ruchać. Odwróciłam się wypinając mu swoją dupkę, znowu pomyślałam, że mógł by mi go wpakować głęboko w cipkę bez gumki 😉

Doszedł wylewając się na mój tyłeczek, a resztę zlizałam języczkiem.

Padliśmy na łóżko i zasnęliśmy wtuleni w siebie. Kiedy się obudziłam na stole stała kawa i karteczka z wiadomością.

„Jesteś nieziemska Kotku, zadzwoń do mnie… jak odpoczniesz…”

 

Dodaj Komentarz :)