Jazda pociągiem…

 

Auto odmówiło mi posłuszeństwa i musiałam zostawić je w warsztacie na tydzień. Los chciał, że czekał mnie nagły służbowy wyjazd do Warszawy. Nie zostało mi nic innego, jak jazda pociągiem. Podróż wieczorem nie koniecznie musi być taka zła. Jechałam na spotkanie, więc założyłam ołówkowa spódniczkę, szpilki, pończochy i koronkową czarną bieliznę. Nigdy nie wiadomo jak takie służbowe wyjazdy się skończą.
jazda_pociagiem_opowiadania_erotyczne

Wyjechałam właśnie z Trójmiasta i wsiadł do mojego przedziału całkiem nieźle wyglądający facet. Na oko koło 40tki ciemne włosy, ciemne oczy, spokojny wyraz twarzy. Ubrany elegancko w marynarkę i koszulę. Na nadgarstku zauważyłam
elegancki srebrny zegarek. Ogólnie sprawiał wrażenie, hmm interesującego.

Usiadł na przeciwko mnie i wyciągnął jakąś gazetę. Wydawało mi się, że w ogóle nie zwrócił na mnie uwagi. Jednak, zauważyłam że w trakcie jazdy zerka na moje nogi, bardzo się przy tym kryjąc. Uśmiechnęłam się do własnych myśli. Jestem ciekawa, czy będę w stanie go skusić. Powoli zmieniałam nogi, zakładając je na siebie, dałam mu chwilę na zauważenie, że mam na sobie pończochy.

Przyłapałam go na dłuższym spojrzeniu, już nie tak bardzo skrytym jak wcześniej. Spojrzałam na niego, a on odwzajemnił spojrzenie poczułam, że zaiskrzyło. Ta iskra bardzo szybko przełożyła się na to, że moja cipka robiła się coraz bardziej wilgotna. Nadal nie odzywaliśmy się do siebie, a mi robiło się coraz bardziej gorąco. Skoro lubi patrzeć, dam mu coś na co może popatrzeć – pomyślałam.

Rozpięłam guzik mojej bluzki i zaczęłam kusić go moim dekoltem, dotknęłam niby przypadkiem moich piersi patrząc na niego. Zauważyłam jak przełyka ślinę i widziałam w jego spojrzeniu, że robi się gorąco. Rozłożyłam szerzej nogi i
zaczęłam dotykać ud, podciągnęłam spódniczkę i zaczęłam dotykać mojej mokrej cipki, rozkładając szerzej kolana. Jestem ciekawa, co zrobi ?

Widzę, że ma na mnie ochotę. Widzę, jak połyka mnie wzrokiem. Jednocześnie słyszę jak ktoś przechodzi obok przedziału, ale nie zwrócił na mnie uwagi, podnieciłam się jeszcze bardziej, bardziej i cichutko jęknęłam.

Nagle zauważyłam jak on wstaje i gasi światło w przedziale. Podszedł do mnie, bez słowa stanął na przeciwko mnie i rozpiął spodnie. Widziałam w półmroku jego nabrzmiałego fiutka… jednak zwracał na mnie uwagę !

Złapał mnie za włosy, nie spodziewałam się tego, po chwili wypełnił nim moje usta wkładając go w nie szybko i głęboko. Czułam dreszcz podniecenia i lekki strach, nie widziałam co ze mną zrobi, jednak objęłam ustami jego fiuta i zaczęłam ssać. Cudownie smakował. Czułam smak jego soków na języku i spojrzałam w górę, na niego. On patrzył jak połykam jego kutasa i trzymał mnie mocno za włosy.

Byłam już tak podniecona, że czułam jak cieknie mi po udach. Pragnę go mieć w sobie, wejdź we we mnie, pragnęłam poczuć go w sobie, tu i teraz. Pragnęłam, żeby mnie zerżnął! Chyba wyczytał to z moich myśli i nagle mnie puścił.

Wiem, że nie skończył, ale nie wiedziałam co ze mnę zrobi. Złapał mnie za nadgarstki i podniósł z siedzenia. Potem chwycił moje biodra podciągnął spódniczkę i pchnął na siedzenie. Byłam wypięta i bardzo gotowa. On, nie
zwlekał i wcisnął go w moją wilgotną cipkę.

jazda_pociagiem_opowiadania_erotyczne_dupka

To było cudowne uczucie, byłam tak spragniona i napalona że nie mogłam się opamiętać prawie zapomniałam, gdzie jestem. Czułam jak mocno i szybko mnie posuwa, złapał mnie za włosy i odciągną głowę do tylu. Widziałam jego odbicie w lustrzę w pół mroku.

Widziałam jak patrzy na moją dupcie i na to jak jego fiut znika w mojej cipce. Oparłam się głową o siedzenie i wbiłam pazurki w jego tyłek przyciągając go mocniej do siebie. Czułam jak moja cipka pulsuje jak zaraz zaleje się rozkoszą. Jęknęłam głośniej niż powinnam i czułam jak przez całe moje ciało przechodzi dreszcz.

On naglę przestał, wyjął go a ja się odwróciłam. Spojrzałam mu w oczy i wzięłam jego mokrego kutasa do ust.
Długo nie potrzebował, zalał całe moje usta obficie ciągłe na mnie patrząc. Połknęłam, jego soczki, jego spermę i zlizałam wszystko z jego penisa. On zapiął spodnie i usiadł, ja lekko dyszałam i poszłam do toalety ochłonąć i się odświeżyć.

Czułam jak moja cipka pulsuje, a policzki są gorące, chwiejnym niespokojnym krokiem oddaliłam się do końca wagonu.

Po kilku minutach wróciłam, jego już nie było. Zostawił jednak wizytówkę z dopiskiem „Chcę Jeszcze…„.
Dawno nie jechałam pociągiem, ale sądzę, że będę robiła to w przyszłości częściej.

Autor : K ;*

Jazda pociągiem, jak najbardziej tyle, że bez przymusu.

Moje auto nie ma zamiaru odmawiać posłuszeństwa i niech tak zostanie 😉

Dodaj Komentarz :)DevilInsideMe

4 lata temu

Dlaczego naprzeciwko mnie w pociągu siada zawsze stara baba wiejąca cebulą? 🙁

Tom

1 rok temu

Boskie. Stoi mi na myśl o Twojej spódnicy…

Mateusz

4 miesiące temu

Ciekawe co u Ciebie niezaspokojona podróżniczko 😉 zaglądasz tu jeszcze?
Bardzo fajne treści tutaj stworzyłaś.
Pewnie masz teraz mnóstwo innych zajęć, a Twoja cipka nie jest już taka niezaspokojona…? Miło byłoby z Tobą porozmawiać i poznać Cię bliżej 😉 jest to możliwe? Z tej strony Mateusz 34, singiel i fan Twojej osoby i twórczości 😉 Pozdrawiam z Wlkp