„Ostrego pieprzenia nigdy dość”

 

Ostatnio bardzo dużo rzeczy się wydarzyło w moim skromnym życiu. Dużo pracy, wyjazdy te planowane i te mniej. Był nawet moment kiedy chciałam opuścić kraj i zamieszkać poza granicami. Próby zostały podjęte, jednak póki co, zostanę tu jeszcze.
W związku z tym moje sny stały się bardziej intensywne i coraz mocniejsze. Postanowiłam napisać o jednym z nich, który był bardzo realny, aż chciałabym by się ziścił. Moja cipeczka domaga się zapewne ostrego pieprzenia, skoro nawet po pikantnym śnie mocno się ślini. Oto on.

Ostre_pieprzenie_Niezaspokojonej

Zupełnie nie wiem, gdzie jestem. Często kiedy wyjeżdżam sporo czasu spędzam w hotelowym pokoju. Wracam właśnie z jakiegoś spotkania. Od drzwi zrzucam szpilki ze zmęczonych nóżek. Zmęczona lecz zadowolona zrzucam z siebie ubrania. W samej bieliźnie serwuję sobie drinka. Kilka łyczków w ten upalny dzień. Biorę szklankę i wychodzę na balkon zapalić. Dziwne przecież nie palę zwykłych papierosków od kilku lat. Słońce zachodzi.

Nie zwracam uwagi na nic, oglądam przez balkon zachód słońca. Czas na długi prysznic i zabawę cipeczką. W tym momencie słyszę hałas na korytarzu. Zaglądam przez judasza. Oho panowie z pokoju obok głośno o rozmawiają, niosąc butelki alkoholu do pokoju. Cztery kutaski rozmarzyłam się nieco podglądając ich, a cipeczka od razu zrobiła się wilgotna.
Szybki prysznic i czas się zaspokoić. Kładę się na łóżko odrobinę mokra, gdyż mimo otwartego balkonu, wciąż jest bardzo gorąco. Zakładam tylko biały prześwitujący peniuar i robię kolejnego drinka. Włączam laptop i postanowiłam obejrzeć jakiś fajny filmik erotyczny, przeszukując odpowiednio. W końcu trafiam na ostrego pornusa.

Wychodzę na balkon, jeszcze papierosek i drink. Na balkonie pan z sąsiedniego pokoju również postanowił zapalić. Udaję, że go nie widzę, a on bez słowa przygląda się mojemu ciału. O tak, patrz. Specjalnie odwracam się tyłem do niego. Moje palce powoli wędrują wprost do mojej cipeczki. Delikatnie ją masuję. Po chwili odwracam się i uśmiecham do niego, patrząc mu prosto w oczy. Oblizując i przygryzając wargi. Nie będzie myślał o niczym innym, niż o tym co tu zobaczył.

Wracam do pokoju. Kładę się na łóżko i włączam swojego pornusa. Już po chwili trzymam w ręku mojego małego pomocnika. Zapominam o wszystkim. Zamykam oczy i zabawiam swoją gorącą cipeczkę. Moje głośnie jęki zagłuszają rozmowy w sąsiednim pokoju. Nie słyszę ich już. Może upili się i padli? Jeszcze chwilka i moja cipeczka eksploduje. W tyłeczek wciskam mój mniejszy wibrator, w cipeczkę większy. Nagle słyszę coś za drzwiami. Podchodzę do drzwi i zerkam. Wszyscy czterej stoją pod moimi drzwiami.Podsłuchują? Niegrzeczni. Uśmiecham się do siebie i otwieram je. Stoję tak prawie nago przed nimi i mówię
Panowie do mnie? Zapraszam 😉

Spoglądają na siebie kolejno, a ja zostawiam uchylone drzwi. Pierwszy wchodzi mój balkonowy podglądacz, a za nim reszta. Leżę na łóżku delikatnie masując moją gołą cipkę. Są chyba w szoku, bo nic nie mówią tylko patrzą na mnie i na siebie.
– Panowie macie zamiar tak stać?

W tym momencie mój słodki podglądacz rozpiął swój rozporek i zaczął ściągać spodnie. Z nich wyłonił się spory sterczący kutas, którego zaczął powoli naciągać. Podszedł i włożył paluszek do mojej mokrej cipki. Zbliżył kutasa do moich ust. Zajęłam się nim z rozkoszą wpychając go głęboko do gardełka. Poczułam na sobie kolejne spragnione dłonie na piersiach i kutasa na tuż przy cipce. Potem kolejne i więcej. Dotyk ich rąk spragnionych penetracji, wędrował po każdym kawałku mojego ciała.

Mój podglądacz złapał mnie za nogi i rozsunął je szeroko. Wjechał bez wahania w moją mokrą cipkę, przytrzymując mój tyłek. Panowie podsuwali mi swoje kutasy na przemian do ust. Jeden z nich ssał i przygryzał moje sutki. Mój tyłek jako jedyny wolny był od penetracji. Masowałam go wówczas i przygotowywałam na wejście. Mój podglądacz domyślił się o co chodzi. Najpierw wkładał tam jeden paluszek później dwa. Podniosłam się i uklękłam na pieska, a wtedy on wszedł w moją dupkę. Wcisnął się i po chwili ruchał ją ostro. Panowie szarpali swoje kutasy i podstawiali mi do ust. Jeden nie wytrzymał i spuścił się wprost do mojej buzi. Połknęłam jego soczki patrząc mu prosto w oczy w oczy.

– Pieprz mnie…o tak…mocniej – jęczałam w przerwach między kutasami.
Kiedy mój podglądacz miał już dość, położył się obok mnie na łóżku, ze sterczącym kutasem. Podałam żel jednemu z kolegów. Usiadłam na mojego sterczącego podglądacza, a jeden z panów zajął się moim tyłeczkiem. Teraz już wszystkie otworki był zajęte. Jeden z nich patrzał na nas pożądliwie. Niestety jego kutas padł i nie chciał się podnieść.
Cudownie. Trzy kutasy penetrują moje ciało. Kiedy już nie mogli wystrzeliwali na mnie wielką dawką spermy. Pierwszy do tyłeczka, drugi do ust, a trzeci mój słodki podglądacz ledwo wyszedł z mojej cipki i zalał ją na zewnątrz. Po czym dał mi swojego kutaska do oblizania.
W tym momencie obudziłam się i zdałam sobie sprawę, że to tylko sen. Jestem w swoim łóżeczku. Z mojej mokrej cipeczki wylewają się soczki, tak bardzo, że na prześcieradełku była maleńka plamka z nich. Mam nadzieję, że to moje słodkie senne marzenie niebawem się ziści. Takie podświadome pragnienie ostrego pieprzenia.

Ty kochany czytelniku spoglądaj na cudze balkony, bo nigdy nie wiadomo, kiedy jakaś cipeczka będzie w potrzebie. Być może nawet cipeczka Niezaspokojonej…

Dodaj Komentarz :)mariusz

4 lata temu

Mmmmm uwielbiam to sluchac i czytac. Twoj glos sprawia ze kutas wariuje i trzeba go uspokoic i to nie raz 😉

mariusz

4 lata temu

I znowu to zrobilem. Moze posmakujesz mojej spermy;) Uwielbiam sie przy tym trzepac mmmmmm.

Rafal Ostrowski. 35Lata

4 lata temu

Lubie seks dzewczne