Zerżnij mnie wreszcie – czyli ile można czekać na sex

Zbliżało się lato. Jak na złość słońce wstawało bardzo wcześnie i grzało bez opamiętania. Ciężko skupić uwagę na piętrzących się wokół notatkach. Dziś egzamin, a ja ledwo żywa, z kubikiem gorącej kawy wciąż próbuje powtarzać przyswojony materiał.
Odbiję sobie to dziś wieczorkiem 😉 – pomyślałam wówczas.

Zerznij mnie ostro - Sex na przystankuPoszłyśmy z przyjaciółkami potańczyć, odstresować się totalnie. Do miasta wyszłyśmy późno wieczorem, po kilku toastach jeszcze w akademiku. Szalałyśmy na parkiecie, kiedy przyczepił się do mnie jakiś facet.
Opowiadał, że się znamy i że podałam mu zły numer telefonu, przez co nie mógł do mnie zadzwonić. Nie pamiętałam, ale pewnie tak zrobiłam na odczepkę ;). Nie dawał mi spokoju. Byłam już dość poirytowana, kiedy zobaczyłam chłopaka siedzącego samotnie przy stoliku. Pił piwo i od czasu do czasu podchodzili do niego jego koledzy.

Niczego sobie – pomyślałam.
Wzięłam torebkę i poszłam do toalety poprawić makijaż. Kiedy wracał natrętny facet stał w przejściu. Wtedy wpadam na pomysł. Powiedziałam mu, że jestem tu z moim chłopakiem i uciekłam.
Siedział wciąż przy stoliku i się uśmiechał. Podeszłam do niego jakbyśmy się znali od dawna. Po kilku zdaniach szepnęłam mu do ucha, żeby zagrał mojego faceta, gdyż ktoś mi tu nie daje spokoju. Zostawiłam mu torebkę i pocałowałam w policzek. Sama poszłam na parkiet i tańczyłam w dziewczynami.
Natręt zniknął tak szybko jak się pojawił, już się do mnie nie zbliżając.
Szaleństwo na parkiecie się skończyło. Zaczęły się jakieś wolne piosenki. Zamówiłam drinka i poszłam po moją torebkę. Był taki nieśmiały, trochę w szoku. Zaprosił mnie do tańca, wciąż trzymając moją torebkę. Śmialiśmy się. Czas płynął nieubłaganie, a moje przyjaciółki stwierdziły, że wracają do akademika. Znały mnie już dość dobrze, więc zapytały tylko, czy wracam z nimi.
Jego koledzy też po kolei znikali. Zaprosił mnie do siebie, a ja nie odmówiłam. Wsiedliśmy w taksówkę i po chwili byliśmy u niego. Mieszkał w małym dwupokojowym mieszkaniu. Na miejscu dowiedziałam się, że jest rozwodnikiem i ma dziecko.
W tym momencie, chciałam się wycofać jednak było już bardzo późno, żeby wracać samotnie. Zostałam na noc. Był tak miły, że przygotował mi łóżko w osobnym pokoju.
To była ciężka noc.
Z jednej strony nie mogłam spać i pragnęłam go bardzo. Z drugiej strony nie chciałam komplikować mu życia. Gdyby wówczas przyszedł uprawialibyśmy sex przez resztę nocy, tego jestem pewna. Jednak nie przyszedł, choć słyszałam, że również nie może zmrużyć oka.
Jak wstaliśmy zbliżało się już południe. Wypiłam kawkę, porozmawialiśmy i odwiózł mnie do akademika. Miałam mieszane uczucia. Zadzwonił wieczorem by umówić się na niedzielę.
W niedzielę przypadkiem spotkałam mojego dobrego przyjaciela. Okazało się, że właśnie skończył swoją sesję egzaminacyjną z doskonałą średnią, najwyższym stypendium. Musimy to oblać, stwierdził. Drinki z wódką w taki upał to nie jest najlepszy pomysł. Uwierzcie 😉
Był moim przyjacielem, więc opowiedziałam mu całą sytuację. Zbliżała się godzina spotkania. Mimo, że próbowałam dojść do siebie po drinkach. Wzięłam prysznic, ubrałam zwiewną letnią sukienkę i przyszłam na to spotkanie.
Piłaś? – usłyszałam.
Piłam, aby dodać sobie odwagi 🙂 – odpowiedziałam żartobliwie.
Było mi głupio. Od kiedy na randkę przychodzi się po drinku?
Wybraliśmy się więc do kawiarni, a później na spacer. Zrobiło się późno, kiedy już miałam wracać do akademika. Siedzieliśmy wówczas na ławce, tuż przy budynku uczelni. Było ciemno i cicho. Zaczęliśmy się całować niby na pożegnanie. Jednak rozstać się nie mogliśmy. Słyszałam bicie jego serca. Jego dłonie zaczęły wędrówkę po moim ciele. Pragnę Cię – usłyszałam jego szept. Nie musiałam nic mówić, moja cipka była mokra. Po chwili nie miałam już majtek.
Położyłam się na ławce, a on klęknął liżąc moją niewiarygodnie mokrą cipkę. Już dawno czekała na niego. Zerżnij mnie wreszcie krzyczałam całą sobą. Pragnęłam by mnie wyruchał. Nie ważne gdzie. By wszedł we mnie.
Chwilkę później był już w środku i ruchał mnie od tyłu. Dla mnie czas się zatrzymał. Jęczałam najpierw cichutko, później coraz głośniej. Nasze jęki przerwał jego głos. Muszę założyć bo zaraz eksploduję – przepraszam.
Chwilkę później był znów we mnie, wpychał go głęboko, szybko. Kiedy się spuszczał, jęknął bardzo głośno, a przez jego ciało przeszły dreszcze ekstazy.
Ubraliśmy się szybko, zwłaszcza, że słychać było jakieś kroki. Mimo, że byłam zaspokojona, wciąż pragnęłam więcej.
Przeszliśmy się kawałek, bez słów. Usiedliśmy na ławeczce przy przystanku tramwajowym. Było już bardzo późno, tramwaje nie jeżdżą i strasznie cicho.
Nie chciałem, aby to się stało w ten sposób – usłyszałam.
Przystanek był oświetlony mimo to nie miałam oporów by usiąść na nim okrakiem. Zamknęłam mu usta moimi pocałunkami. Nie opierał się. Czułam jak jego kutas wraca do formy i twardnieje. Zaczęłam się przesuwać ocierając się o niego. Moja cipka bardzo pragnęła mieć go w sobie. Wstałam więc i rozpięłam rozporek od spodenek, by po chwili wziąć go do ust. Lizałam jego kutasa, najpierw powoli delikatnie, później ssałam go głęboko. Gdy już był bardzo twardy, usiadłam na niego. Czułam go głęboko w mojej cipce. Czułam jak twardnieje, po każdym moim ostrym ruchu. Przerwałam, gdyż dużo mi nie brakowało do końca.

Zerżnij mnie teraz od tyłu – powiedziałam.

Zerżnij mnie na przystankuZerwał się z ławki i ostro wszedł od tyłu, przytrzymując moje dłonie. Czułam jak moje nogi się uginają od nadmiaru rozkoszy. Czułam, że odpływam w dreszczach orgazmu. Wiłam się jak kot na słońcu, a on nie przestawał. W pewnym momencie przytrzymał mnie tak mocno i eksplodował we mnie. Stałam tak chwilkę oparta o ławeczkę, a z mojej muszelki wypływały nasze soczki.
Nie mógł dłużej, pragnął tego i bał się zarazem.
Kiedy się „ogarnęliśmy” usiadłam mu na kolana i patrząc mu w oczy powiedziałam.

Nie martw się jestem już dużą dziewczynką 🙂

Dodaj Komentarz :)Tomek

4 lata temu

Musisz jeszcze dużo ćwiczyć z tym pisaniem

Piotr

4 lata temu

Lizal bymcie nawed gdy przyjechal by autobus.